Informatīvais centrs TTinforms

Kopš 1993.gada nodarbojas ar komercinformācijas vākšanu un izplatīšanu. Ar komercinformāciju saprot datu kopumu, kas raksturo firmu preces un pakalpojumus, kas tiek piedāvāti komercdarījumu veikšanai.

Informatīvais centrs TTinformsspecializētais-informatīvais tālrunis 7077077informatīvais serveris http://www.ttinform.lvaktīva komercinformācijas izplatīšanalietišķu kontaktu veidošanas iespējas ar Krievijas Federācijas komercstruktūrām.

Informatīvais centrs TTinformssadarbība ar Krievijas Federācijas Tirdzniecības padomnieka aparātu Latvijas Republikāsadarbība ar Krievijas Federācijas Tirdzniecības un rūpniecības palātuBaltijas lietišķās informācijas centra izveides projekts.


Informatīvais tālrunis 7077077

informācija par precēm, pakalpojumiem un firmām Rīgā un Latvijāinformācija VISU DIENNAKTIpiedāvājam informāciju BEZ MAKSAS.

Informatīvais tālrunis 7077077

datu bāze, kurā ir vairāk kā 50 tūkstoši ierakstuinformācijas meklēšana pēc preces vai pakalpojuma aprakstainformācijas meklēšana pēc Latvijas firmu darbības veidieminformācijas meklēšana pēc Latvijas firmu nosaukumieminformācijas meklēšana pēc adreses, tālruņa utt.

Informatīvais tālrunis 7077077

labvēlīga attieksme un dialogssazināšanās valodas – latviešu, krievu un angļukatra zvana laikā ir neierobežots pieprasītās informācijas vienību skaits.

Informatīvais tālrunis 7077077

ik dienas vairāki tūkstoši jautājumu un atbilžuinformācijas aktualizācija – katru dienujauni klienti (līgumi par informatīvo apkalpošanu) – katru dienuabonentu pateicība – katru dienu.


Informatīvais serveris http://www.ttinform.lvvisiem pieejama Latvijas uzņēmumu datu bāzenodaļa BIZNESS LATVIJĀnodaļa BIZNESS ar KRIEVIJUkomercpiedāvājumu specializētā datu bāze

Informatīvais serveris http://www.ttinform.lv

Informācijas meklēšana pēc:firmas nosaukumaatslēgas vārda INFO blokākategorijāmdarbības veidiemadreses, tālruņa numura, WWW adreses.

Informatīvais serveris http://www.ttinform.lv

komercpiedāvājumu specializētā datu bāze, kas ietver informāciju par preču un pakalpojumu pirkšanu un pārdošanusadarbības iespējas ar Krievijas Federācijas Tirdzniecības un rūpniecības palātuiespēja griezties Krievijas Federācijas Starpreģionālajā mārketinga centrā .

Informatīvais serveris http://www.ttinform.lv

Latvijas un citu valstu uzņēmumu baneru, serveru, Home Page izvietošanalietišķu kontaktu veidošanas iespējas ar Krievijas Federācijas komercstruktūrāmoptimālais ceļš no pārdevāja pie pircēja un no pircēja pie pārdevēja.


Baltijas lietišķās informācijas centrs

eksporta un importa operācijām pastāvošā informatīvā atbalsta problēmu stāvokļa analīzeeksporta un importa operāciju informatīvais atbalstsdraudzīgas informatīvās vides veidošana lēmumu pieņemšanai komercdarījumu slēgšanā.

Baltijas lietišķās informācijas centrs

laika samazināšana darījuma partneru meklējumiemizdevumu samazināšana preču un pakalpojumu virzīšanai Krievijas Federācijas un citu NVS valstu tirgosiespēju palielināšana komercdarījumu veikšanai.

Baltijas lietišķās informācijas centrss

ava specializētā komercpiedāvājumu datu bāze (vairāk kā 400 kompānijas no 40 valstīm)brīva pieeja daudziem informācijas resursiem un Krievijas Federācijas datu bāzēmmūsdienīgu informācijas tehnoloģiju izmantošana.


Godātie biznesmeņi !

Jūs esat ieinteresēti komercdarījumu skaita un apjoma pieaugumā, tādēļ komercinformācijai par Jūsu precēm un pakalpojumiem jabūt pieejamai vienmēr un visur.

TTinforms darīs to pieejamu Jūsu potenciālajiem pircējiem vai paziņos Jums informāciju par iespējamajiem partneriem!